fbpx

Profesjonalne sprzątania po remoncie lub budowie

Sprzątanie po remoncie biur, mieszkań, domów w Warszawie, Pruszkowie, Brwinowie, Piastowie, Milanówku, Grodzisku Mazowieckim, Nadarzynie

Usuniemy wszystkie ślady remontu. Od 55 zł za godzinę. Expert Company – sprzątanie po remoncie biur, mieszkań, domów. Sprzątanie po zakończeniu budowy. Sprzątanie po budowniczych. Mycie okien po remoncie. Pracujemy szybko i profesjonalnie! Doświadczeni sprzątacze. Eko chemia do sprzątania. Zadzwoń! Zamów sprzątanie już teraz!

Sprzątanie po remoncie biur, mieszkań, domów - szybko, jakościowo, profesjonalnie

Zakończenie remontu to długo oczekiwane wydarzenie. Ale śmieci i kurz zebrane podczas remontu na wszystkich powierzchniach opóźniają moment przeprowadzki. Próby samodzielnego sprzątania po remoncie często prowadzą do nieprzyjemnych rezultatów, istnieje wysokie prawdopodobieństwo popełnienia błędów przy wyborze środków czyszczących, a w rezultacie uszkodzenie drogich pokryć. Czy jest sens, inwestując wielkie kwoty w remont mieszkania lub prywatnego domu, na ostatnim etapie zaoszczędzać na sprzątaniu o wysokiej jakości?
Sprzątania po remoncie
Sprzątanie po budowie

Nawet po najmniejszym remoncie mieszkania na wszystkich powierzchniach osadza się dużo drobnego pyłu budowlanego, a w przypadku poważnego remontu wszystko jest znacznie gorsze – ślady farby, tynku lub kleju nieuchronnie pozostaną na meblach i nowych materiałach wykończeniowych.
Sprzątanie mieszkania po remoncie chętnie wezmą na siebie eksperci firmy sprzątającej Expert Company. Przeprowadzimy szybkie i skuteczne sprzątanie mieszkania po
remoncie dowolnej trudności przy użyciu najnowocześniejszych środków czyszczących, detergentów, aerozoli i najnowszego sprzętu do czyszczenia pomieszczeń po remoncie.

sprzątanie po budowie Warszawa

FIRMA SPRZĄTAJĄCA „EXPERT COMPANY” - RACJONALNE PODEJŚCIE DO JAKOŚCIOWEGO SPRZĄTANIA

Na życzenie klientów nasi specjaliści od sprzątania mieszkań po remoncie dokładniej pomyją okna, poczyszczą tapicerowane meble i dywany z usunięciem wszystkich plam, umyją wnętrze lodówki i pieca elektrycznego, szafek kuchennych, zmyją naczynia i posprzątają balkon. Jeśli klient może poprosić specjalne prace porządkowe po remoncie w (Pruszków, Warszawa, Brwinów, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn), których nie ma w standardowym cenniku, chętnie ułożymy indywidualną umowę.

Wykonujemy sprzątanie po remoncie w Warszawie, Pruszkowie, Brwinowie, Piastowie, Milanówku, Grodzisku Mazowieckim, Nadarzynie

Nadal masz pytania? A może potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń teraz ➔
Szybki kontakt!
+
Wyślij!